Contact Us Pastebėjote neatitikimą Share Forumas Įeiti Žinynas

Naujienos

Spalį – tarptautinių studijų paroda Kaune

Tema ir potemė: Aktualijos

​​aukstosios-mokyklos-absolventai-50cac7ae6e024.jpg

Jau 14 kartą studijų užsienyje lyderis Baltijos šalyse, Baltic Council for International Education, kviečia apsilankyti parodoje „Tarptautinių studijų dienos“ spalio 10 d. „Park Inn Radisson“ viešbutyje Kaune.

Tai žinomiausia ir populiariausia tarptautinė edukacinė paroda Europoje, kuri kasmet pritraukia per 15 000 lankytojų, besidominčių geriausiais pasaulio universitetais ir jų siūlomomis aukštojo išsilavinimo programomis, kalbų stovyklomis moksleiviams, anglų kalbos įgūdžių tobulinimo programomis jaunimui ir suaugusiems bei korporatyvinėms įmonėms.

Šiais metais paroda „Tarptautinių studijų dienos“ išsiskiria švietimo įstaigų iš skirtingų pasaulio šalių skaičiumi, įskaitant Suomijos, Prancūzijos, JAV, Nyderlandų Karalystės, Jungtinės Karalystės, ir kt. Sąraše reitinguojasi vieni geriausių universitetų ir kalbų mokyklų: Tilburg University, Swansea, Northumbria, Bolton, Falmouth, Stockholm School of Economics in Riga, Norwich University ir t.t.

Be to, parodos metu savo srities, patyrę bei daugelį metų studijavę užsienyje, profesionalai suteiks individualias konsultacijas, norintiems sužinoti daugiau apie išsilavinimą užsienyje. Anot Baltic Council for International Education Lietuvoje direktorės Jurgitos Gruodienės, tikima, kad renkantis studijas būtina atsižvelgti į kiekvieno žmogaus individualius poreikius, nes tik tokiu būdu galima efektyviausiai ir tinkamiausiai parinkti mokymosi programą.

Karjeros gidas – tai dar viena siūloma unikali ir nemokama galimybė ir priemonė moksleiviams parodoje įsivertinti savo asmenines savybes ir jas pritaikyti edukacinei programai. „Šiuolaikinėje greitai besikeičiančioje darbo rinkoje bei stebint technologinį progresą globaliame kontekste, būtina įsigilinti ir suprasti savo stipriąsias ir silpnąsias savybes tam, kad galėtume nukreipti įgūdžius tinkamiausia linkme. Dėl šios priežasties, bendraujant su moksleiviais, jiems pirmiausiai siūlome užpildyti karjeros gidą, kuris yra savotiška švietimo kelionės pradžia“, – teigia J.Gruodienė.


Autorius: -

15min.lt, 2018 09 24
Nuoroda: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/sv... 

15min.lt