Contact Us Pastebėjote neatitikimą Share Forumas Įeiti Žinynas

Naujienos

Renkuosi profesiją: ką IT entuziastams gali pasiūlyti profesinės mokyklos?

Tema ir potemė: Aktualijos

Viename didžiausių karjeros planavimo renginių Lietuvoje – parodoje „Studijos" – vasario 7–9 dienomis 4–oje salėje vėl šurmuliuos šalies profesinių mokyklų mugė „Renkuosi profesiją". Daugiausiai mokinių ir abiturientų dėmesio tikisi sulaukti kompiuterijos krypties mokymo programas įgyvendinantys profesinio mokymo centrai, viliosiantys būsimus specialistus moderniomis technologijomis ir IT pramogomis.


Sudominti mėgins ir kompiuteriniais žaidimais

Studijos 2018 (142).jpgProgramuoti gali būti ne taip sudėtinga, kai tai darai smagiai. Parodos lankytojai bus kviečiami išmėginti „Greenfoot" platformoje sukurtus žaidimus ir loginius uždavinius Java kalba. Jei laužyti galvą mokantis programuoti pasirodytų sunku, kartu su draugais bus galima susirungti virtualios realybės žaidimuose. O tie, kurie negali atsiplėšti nuo savo mobiliųjų įrenginių, jėgas bus raginami išmėginti  „AirConsole" žaidimų platformoje.


Būsimiems specialistams – pažintis su technologijomis

Studijos 2018 (114).jpgMėgstantys programuoti ir čia pat išvysti savo darbo rezultatus galės susipažinti su 3D spausdinimu: patys suprogramuoti įrenginio veiksmus, pasirinkti norimas atlikti komandas ir taip pasigaminti suvenyrą. Dar viena įspūdinga kompiuterio valdoma technika šviesų pultas. Prie pastarojo taip pat bus galima prisiliesti gyvai ir kartu su profesionalais sukonfigūruoti šviesas norimam išgauti efektui.

Renkiesi IT  – įamžink tai!

Stende „Kompiuterija" jaunimas galės pasinaudoti skaitmenine fotobūdele ir taip įspūdžius apie dalyvavimą parodoje išsaugoti ilgam.  Fotobūdelėje lankytojai bus kviečiami šmaikščiai įsiamžinti skrajutėse su savo atvaizdu, kompiuterijos srities simbolika ir profesinių mokyklų, kuriose galima mokytis įvairių IT krypties mokymo programų, pavadinimais.

Kompiuterijos mokymo programas ir technologijas mugėje pristatys bei besidominčius IT konsultuos profesionalai ir studentai iš penkių Lietuvos profesinių mokyklų: Elektrėnų profesinio mokymo centro, Kauno informacinių technologijų mokyklos, Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos, Vilniaus technologijų mokymo centro bei Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro.

Daugiau informacijos apie parodą https://www.litexpo.lt/lt/parodos/studijos-2019

Studijos 2018 (2) (1).jpgMilena Puchova

Plėtros skyriaus vedėja | Head of Development Department
Vilnius Vocational Education and Training Centre of Technology 
El. p. pletra@vtvpmc.lt | tel. (8 5) 277 2667​
logo.png