Contact Us Pastebėjote neatitikimą Share Forumas Įeiti Žinynas

Naujienos

18-oji „Aukštųjų mokyklų mugė“ kviečia moksleivius atrasti savo SUPERGALIĄ!

Tema ir potemė: Aktualijos

18-oji „Aukštųjų mokyklų mugė" kviečia moksleivius atrasti savo SUPERGALIĄ!


Tai jau 18 - toji mokslo mugė, kurioje susitinka aukštojo mokslo atstovai, buriasi esami ir būsimieji studentai. Mugė vyks 2019 sausio 17 dieną. Renginyje aukštesniųjų klasių moksleiviai, mokyt​ojai ir visi, kurie domisi aukštuoju mokslu, susipažins su aukštųjų mokyklų siekiais ir tikslais, pirmosios ir antrosios pakopos studijų programomis, pasirinkimo galimybėmis ir priėmimo tvarka.

Lietuvoje tevykstant valstybinių universitetų tinklo optimizavimo procesui, šiandieninis abituriento pasirinkimas privalo būti atsakingas ir apgalvotas.

Todėl „Aukštųjų mokyklų mugės" užduotis ne tik padėti išsirinkti studijų programą, bet ir papildomai pateikti informacijos apie planuojamą studijų kokybės gerinimą, teigiamus šiandienos ir rytdienos pokyčius,  studijų atitiktį valstybės, visuomenės ir darbo rinkos poreikiams.

Atsivers naujos erdvės

Žalgirio arena atveria naujas galimybes dalyviams pristatyti savo inovacijas, išradimus, pateikti studentų darbų ekspozicijas. Arenos amfiteatre vyks dalyvių prisistatymai, paskaitos ir diskusijos su išskirtinėmis motyvuojančiomis asmenybėmis apie jų patirtį profesijos pasirinkime.

Renginio tikslai:

  • didinti bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas sistemos efektyvumą, siekiant užtikrinti sąmoningą ir informacija paremtą studijų pasirinkimą ir prieinamumą;
  • aukštesniųjų klasių moksleivius, mokytojus ir visus, kurie domisi aukštuoju mokslu, supažindinti su aukštųjų mokyklų siekiais ir tikslais, pirmosios ir antrosios pakopos studijų programomis, pasirinkimo galimybėmis ir priėmimo tvarka;
  • patarti ir konsultuoti, kokių žinių ir gebėjimų reikia norint studijuoti, kaip pasirengti studijoms;
  • pristatyti karjeros galimybes ir perspektyvas, baigus profesinę mokyklą.

Renginyje – nauji dalyviai

Peržengti stojimo į aukštąsias mokyklas kartelę kasmet darosi vis sunkiau, rinktis būsimą profesiją abiturientai privalo itin atsakingai ir tikslingai. Aukštųjų mokyklų atstovai patars ir konsultuos, kokių žinių ir gebėjimų reikia norint studijuoti, kaip pasirengti studijoms.

Prie šalies aukštųjų mokyklų prisijungė ir savo veiklą moksleiviams pristatys profesinio mokymo įstaigos, siūlančios gausų profesinio mokymo pasirinkimą, taip pat laukiamas papildomų ugdymo institucijų dalyvavimas, kurios konsultuos, kaip papildoma veikla gali būti naudinga stojant į aukštąją mokyklą.

 

Mugės lankymas NEMOKAMAS

Mugės darbo laikas 10:00 - 17:00 val. 

Mugę organizuoja UAB "Ekspozicijų centras" su partneriu  Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO).

Daugiau informacijos: 

*  http://bakalauras.lamabpo.lt/; 

*  https://zalgirioarena.lt/lt/renginiai/aukstuju-mokyklu-muge-2019/