Contact Us Pastebėjote neatitikimą Share Forumas Įeiti Žinynas

Higieninės kosmetikos kosmetikas

Pavadinimas anglų kalba

Hygiene cosmetics cosmetician

Valstybinis kodas

PROFKVAL00182

Lietuvos kvalifikacijų sandaros lygis

IV

Europos kvalifikacijų sąrangos lygis

4

Aprašymo parengimo arba atnaujinimo data

2015-10-15

Kvalifikaciją suteikiančios programos

Kvalifikaciją teikiančios institucijos

Aprašymas

Higieninės kosmetikos kosmetiko kvalifikacija reikalinga norint dirbti kosmetiku grožio salonuose ar steigiant savo saloną.
Asmuo, įgijęs higieninės kosmetikos kosmetiko kvalifikaciją, turi:
- gebėti paruošti darbo vietą ir planuoti darbo laiką,saugiai valyti ir sterilizuoti įrankius, įrengimus bei kitas darbo priemones, atlikti klientų aptarnavimo paruošiamuosius ir baigiamuosius darbus, parinkti ir paruošti naudojimui kosmetines priemones, kosmetiką, atlikti veido priežiūros procedūras ( demakiažą, veido šveitimą, kaukę), atlikti veido ir kūno masažus, depiliacijas, įvairius makiažus, rankų ir kojų priežiūros procedūras.
- žinoti odos sandarą, naudojamas kosmetines priemones ir kosmetinius aparatus- jų indikacijas ir kontraindikacijas.
- mokėti dirbti atsakingai, kruopščiai savarankiškai ir greitai, organizuoti savo darbą, efektyviai bendrauti ir bendradarbiauti su kolegomis ir klientais. Higieninės kosmetikos kosmetiko kvalifikaciją galima įgyti pagrindinio profesinio mokymo įstaigose, vykdančiose mokymą pagal higieninės kosmetikos kosmetiko modulinę profesinio mokymo programą. Norintiems siekti higieninės kosmetikos kosmetiko kvalifikacijos reikia turėti vidurinį išsilavinimą.
Įgiję higieninės kosmetikos kosmetiko kvalifikaciją asmenys gali dirbti kosmetikų grožio salonuose, kosmetikos kabinetuose, kosmetologinėse gydyklose bei užsiimti individualia veikla.