Contact Us Pastebėjote neatitikimą Share Forumas Įeiti Žinynas

Įtraukti palyginimui

Teoriniai ir praktiniai vandens aerobikos trenerių mokymo kursai.

Programos tipas pagal amžių

Neformaliojo suaugusiųjų švietimo programos

Programos tipas pagal kryptį

Asmens profesinės veiklos gebėjimų tobulinimo programa

Programos tipas pagal profesiją

Kitų profesijų (ne pedagogų) suaugusiųjų švietimo tobulinimo programos

Tobulinama profesija

Kūno grožio priežiūros paslaugų mokytojas

Programos kontaktinė trukmė

40

Programos aprašymas

Teoriniai ir praktiniai vandens aerobikos trenerių mokymo kursai.
Teorinės ir praktinės žinios puikiai susietos. Jūs išmoksite pagrindinių žingsnelių, muzikos struktūros, žingsnių technikos, pedagogikos ir didaktikos. Be to, mes įtvirtinsime ką jūs išmokote per specialius praktinius pratimus ir praktinius mokymus. Tam tikslui bus suformuotos mažos grupelės, kuriose bus siūloma individuali pagalba, pataisymai ir pasiūlymai. Mes numatėme geriausius praktinius užsiėmimus, kurie parodys netgi mažiausius dalyvių trūkumus ir leis juos tuoj pat pašalinti.
Judant vandenyje, visoje judesio amplitudėje, apkrova yra tolygi – padidėja judesio amplitudė, sumažėja sąnarių apkrovimas, atsipalaiduoja raumenys - tai leidžia maksimaliai išnaudoti judesį. Aqua aerobikos pratimai stimuliuoja kraujotaką, pagreitina deguonies įsisavinimą, stimuliuoja smegenų veiklą, gerina koordinaciją, gerina kraujo apytaką. Tai nesudėtinga ir nepavojinga treniruotė, tinkanti įvairaus pasirengimo žmonėms. Aqua - aerobiką gali lankyti ir nemokantys plaukti, ji idealiai tinka žmonėms, turintiems antsvorio, stuburo ir sąnarių problemų.
Hidroterapija - tai alternatyvi medicinos dalis, apimanti ergoterapiją, kineziterapiją, naturopatiją ir yra taikoma skausmo mažinimui ir šalinimui.
Grupinės hidroterapijos treniruotės tampa vis populeresnės, dėl naujai statomų ir įrengiamų baseinų. Skaudanti nugara, sąnariai bei sportinės ar buitinės traumos - priežastis, dėl kurios žmonės renkasi sportą vandenyje.
Žmogaus kūnas vandenyje (panirus iki kaklo), veikiamas silpnesnės gravitacijos, leidžia atlikti judesius, kurių sausumoje neįmanoma atlikti. Sportuojant vandenyje treniruojami gilieji raumenys, lavinama pusiausvyra ir judesių koordinacija, treniruotės metu nejaučiamas diskomfortas dėl suprakaitavusio kūno.

Grupinių hidroterapijos treniruočių vedimo kursų programa:
- Žmogaus anatomijos, retorikos pagrindai;
- Stebėjimas;
- Taisyklingas pratimų atlikimas (daugiau nei 300 pratimų).
- Grupinių treniruočių sudarymas ir jų vedimas;
- Egzaminas.

Baigę kursus, Jūs gebėsite vesti grupines hidroterapijos treniruotes, naudoti vandens treniruočių inventorių, atlikti pratimus vandenyje ir sausumoje, bendrauti su grupe, sudaryti treniruočių programas.

Programos reikalavimai

PROGRAMA MOKAMA DALYVIAI: Visi asmenys LR įstatymų nustatyta tvarka
Daugiau apie programą

Programos teikėjas

AVEVERA UAB

Programos teikėjo savivaldybė

Klaipėdos m. sav.

Programos teikėjo adresas

Klaipėda, Minijos g. 129-32, LT-93212

Programos panašiais pavadinimais

Renginiai

Nėra duomenų