Contact Us Pastebėjote neatitikimą Share Forumas Įeiti Žinynas

Įtraukti palyginimui

Pedagogų skaitmeninių kompetencijų ugdymas, naudojant „Office 365“ platformos įrankius

Programos tipas pagal amžių

Neformaliojo suaugusiųjų švietimo programos

Programos tipas pagal profesiją

Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo programos

Tikslinė grupė

Nėra duomenų

Programos kontaktinė trukmė

18

Programos savarankiško ugdymo trumė

22

Programos įregistravimo data

2020-11-18

Programos teikėjas

Marijampolės Meilės Lukšienės švietimo centras
Daugiau apie programą

Programos panašiais pavadinimais

Renginiai

Nėra duomenų

Programos reikalavimai

Programa skirta įvairių dalykų mokytojams, mokyklų komandoms.

Programos aprašymas

Šiuolaikiniame nenuspėjamame pasaulyje, kur technologijos vystosi labai sparčiai, o netikėti veiksniai sugeba pakoreguoti mūsų gyvenimo ritmą, esame priversti dirbti naudojant šiuolaikines skaitmenines priemones, susisiekti su mokiniais ir kolegomis, vykdyti savo kasdienę veiklą nuotoliniu būdu. Staigus poreikis naudotis naujausiomis technologijomis kelia įtampą ir stresą darbuotojams, mokiniai negauna tinkamo turinio arba jo reikia ieškoti iš įvairių pateiktų šaltinių, nes mokykla neturi vieningos nuotolinio mokymo sistemos tradicijų. Kvalifikacijos tobulinimo programa padės pedagogams atnaujinti kompiuterinio raštingumo bazines žinias. bei įgyti naujų skaitmeninio turinio kūrimo, saugojimo, dalinimosi, komandų kūrimo ir darbo su jomis per nuotolį gebėjimų.
Programą sudaro penki moduliai: Informacijos valdymas; Debesija ir “Office 365” programos; Microsoft Teams komandų kūrimas ir vaizdo skambučiai, Microsoft Teams užduočių pateikimas ir vertinimas, Testų kūrimas ir kitos programos.
Atlikę praktines užduotis, pedagogai gebės valdyti įprastus darbo su kompiuteriu ar saugios paieškos internete veiksmus, įgis įgūdžių dirbti su "debesyje" laikomais dokumentais, išmoks kurti grupes „Microsoft Teams“ platformoje, jose pateikti skaitmeninį turinį, jį vertinti bei sėkmingai valdyti nuotolinę vaizdo pamoką.
Programos trukmė 40 valandų (18 val. – teorija, 22 val. savarankiškas darbas).