Contact Us Pastebėjote neatitikimą Share Forumas Įeiti Žinynas

Įtraukti palyginimui

Microsoft Office 365 įrankių naudojimas ugdymo procese

Programos tipas pagal amžių

Neformaliojo suaugusiųjų švietimo programos

Programos tipas pagal profesiją

Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo programos

Tikslinė grupė

Nėra duomenų

Programos kontaktinė trukmė

24

Programos savarankiško ugdymo trumė

16

Programos įregistravimo data

2021-05-03

Programos teikėjas

Alytaus miesto pedagoginė psichologinė tarnyba
Daugiau apie programą

Programos panašiais pavadinimais

Renginiai

Nėra duomenų

Programos reikalavimai

Nėra duomenų

Programos aprašymas

Dalyviai kursų metu tobulins skaitmeninę kompetenciją.
Kursų metu apžvelgsime „Microsoft Office 365“ galimybes. Išmoksime naudotis asmenine debesies saugykla „OneDrive“, kad galėtume pasiekti ten saugomus failus iš bet kurio įrenginio. Bendrinsime dokumentus ir bendradarbiaudami juos pildysime.
Gilinsimės į „Teams“ įrankio praktinį pritaikymą ugdymo procesui. Bus aptartas įrankio funkcionalumas, pateikti praktiniai patarimai, kaip organizuojant vaizdo pamokas nustatyti dalyvių teises, kaip sukurti atskirus kambarius.
Kursų metu išmoksime kurti testus „Microsoft Office 365“ aplinkoje. Naudodami „Microsoft Forms“ įrankį, išmoksime kurti apklausas, viktorinas ir sistemines apklausas.
Taip pat kursų metu išmoksime naudotis mokomuoju bloknotu „OneNote“, kuris yra visos klasės skaitmeninis bloknotas, skirtas tekstui, vaizdams, rankraščio pastaboms, priedams, saitams, garso, vaizdo įrašams ir kt. saugoti. Susipažinsime su pagrindiniais „OneNote“ mokomojo bloknoto elementais: mokinių bloknotais, turinio biblioteka, bendradarbiavimo erdve bei išmoksime juos valdyti.
Išmoksime naudotis įvairiais iškarpų įrankiais, kurių pagalba iš įvairių skaitmeninių vadovėlių bei uždavinynų galėsime paruošti visą pamokai reikalingą medžiagą bei padalomąją medžiagą mokiniams.
Tobulinsime įgūdžius su Microsoft Word programa, taikydami automatines priemones: išnašas, automatinį turinį, objektų numeravimą ir kt.
Išmoksime naudoti planšetes pamokų vedimui ir mokinių namų bei atsiskaitomųjų darbų vertinimui.