Contact Us Pastebėjote neatitikimą Share Forumas Įeiti Žinynas

Įtraukti palyginimui

Microsoft Office 365 ir Teams sprendimai nuotoliniam ugdymui

Programos tipas pagal amžių

Neformaliojo suaugusiųjų švietimo programos

Programos tipas pagal profesiją

Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo programos

Tikslinė grupė

Nėra duomenų

Programos kontaktinė trukmė

40

Programos savarankiško ugdymo trumė

16

Programos įregistravimo data

2020-11-12

Programos išregistravimo data

2024-01-29

Programos išregistravimo priežastis

Nevykdant daugiau kaip dvejus metus

Programos teikėjas

Šiaulių miesto savivaldybės švietimo centras
Daugiau apie programą

Programos panašiais pavadinimais

Renginiai

Nėra duomenų

Programos reikalavimai

Pažengusiųjų lygmens skaitmeninės kompetencijos

Programos aprašymas

Neatsiejama švietimo įstaigų kasdienybe tapo nuotolinis mokymas ir mokymasis, nuotolinis darbas – tai tik keli pokyčiai, kuriuos, siekiant sėkmingai priimti ir įgyvendinti, būtina užtikrinti sklandų ir nenutrūkstamą ugdymo(si) procesą. Kad skaitmeniniai procesai vyktų efektyviai, svarbu pasirinkti tinkamus skaitmeninius įrankius ir išmokti juos tikslingai panaudoti.
„Microsoft Office 365“ yra nemokama debesų technologija, paremta licencijavimu, siūlanti įrankių komplektą kasdieniniam mokytojų ir moksleivių darbui. „Office 365“ sujungia patikimas ir laiko patikrintas programas, tokias kaip „Excel“ ir „Outlook“, su galingomis debesijos programomis, pavyzdžiui, „OneDrive“ ir „Microsoft Teams“, tam, kad tiek besimokantieji, tiek pedagogai galėtų kurti ir dalintis skaitmeniniu turimu bet kur, bet kada ir su bet kokiu įrenginiu. Microsoft Teams - tai bendradarbiavimo platforma, skirta transformuoti mokymo metodus išnaudojant naujas nuotolinio ugdymo galimybes. Ši platforma apjungia „Office 365“ programų rinkinį ir suteikia švietimo įstaigoms modernios ugdymo vietos valdymo centrą, kuriame kiekvienas narys gauna įrankius produktyviam darbui.
Mokydamiesi pagal šią programą, pedagogai pagilins teorinį ir praktinį pasirengimą taikyti IT priemones nuotoliniame ugdyme. Programos dalyviai mokysis, kaip išnaudoti turimą IT infrastruktūrą nuotolinio mokymo proceso organizavimui, susipažins su Office 365 galimybėmis ir su nuotolinio mokymo(si) platforma Teams bei su jomis susijusiais įrankiais.
Praktinėje dalyje išbandys ir išmoks kurti virtualias klases, bendrauti nuotoliniu būdu garsu, vaizdu ir raštu, įkelti ir skirstyti mokiniams užduotis, pridėti ir naudotis jau pažįstamomis internetinėmis platformomis, padaryti informaciją prieinamą bet kuriuo metu, dalintis įvairaus formato dokumentais saugiame „debesyje“.
Savarankiško darbo metu suplanuos ugdymo veiklas kalendoriuje, sukurs vaizdo pamokas panaudojant Office 365 ir Teams įrankius.
Tikėtina, kad įvaldę skaitmeninius įrankius, mokymų dalyviai gebės kurti ir vesti įtraukias ir prasmingas pamokas nuotoliniu būdu, dalintis skaitmeniniu edukaciniu turiniu.
Mokymo(si) programos trukmė - 40 val. (penkios dienos): 24 val. kontaktinės (6 val. teorijos, 18 val. praktikos), 16 val.savarankiško darbo.
Mokymai gali būti realizuojami nuotoliniu arba kontaktiniu būdu.