Contact Us Pastebėjote neatitikimą Share Forumas Įeiti Žinynas

Įtraukti palyginimui

„Gerų emocijų dirbtuvės“

Programos tipas pagal amžių

Neformaliojo suaugusiųjų švietimo programos

Programos tipas pagal kryptį

Asmens bendrųjų gebėjimų tobulinimo programa

Programos tipas pagal profesiją

Kitų profesijų (ne pedagogų) suaugusiųjų švietimo tobulinimo programos

Tobulinama profesija

Nėra duomenų

Programos kontaktinė trukmė

4

Programos aprašymas

Patyriminis seminaras "Gerų emocijų dirbtuvės"
Kuo daugiau žmonių sutikome mokymų, užsiėmimų ir seminarų metu, tuo dažniau įsitikiname, kad nepriklausomai nuo asmens specialybės, geros savijautos programų reikia visiems. Tad siūlome „Gerų emocijų dirbtuves“ įvairaus profilio specialistams ir saviugda besidomintiems asmenims!
Kviečiame susipažinti ir praktiškai išbandyti dailės bei šokio-judesio terapijos metodus, pagrįstus neuroemokslo, neuromeno bei psichologijos įžvalgomis.
Seminaro tikslas - atrasti būdų, kaip geriau pažinti savo ir kitų žmonių emocijas bei auginti geresnes emocines patirtis visiems drauge.
Kam skirta? Patyriminis seminaras skirtas visiems įvairaus profilio specialistams dirbantiems tiek asmeniškai, tiek su vaikų ar suaugusiųjų grupėmis ir saviugda bei gera savijauta besidomintiems asmenims.
Seminaro metu:
- supažindinsime su dailės, šokio-judesio terapijų bei neuroedukacijos metodų taikymo galimybėmis;
- praktiškai išbandysime metodus, padedančius geriau pažinti savo emocijas, vidinius išgyvenimus;
- stebėsime ir stebėsimės – dailės terapija kaip mūsų vidaus atspindys;
- dalinsimės pozityvaus mąstymo bei emocijų paleidimo praktikomis;
- atsipalaiduosime ir pasinersime į kūrybos procesą
Metodai
• Neuroedukacijos metodai apima pratimus-testus, kalbinius kodus, dailės terapijos metodus, meditacijas. Neuroedukacija – tai viena iš neuromokslų sričių, ieškanti atsakymų, kaip ir kokiais metodais galima padėti žmogui keisti požiūrį, mąstymą bei elgseną.
• Dailės terapijos metodai jau keletą dešimtmečių naudojama kaip paveiki savęs pažinimo, emocijų valdymo, saviugdos, relaksacijos priemonė. Jos metu svarbu kūrybinis procesas, o ne rezultatas, ir refleksija.
• Judesio praktika remiasi šokio-judesio terapijos JOIMOVE metodika. Judesio edukacijos metu siekiama pažinti savo kūną ir jį išgirsti, tyrinėti pojūčius ir savo santykius su pačiu savimi, kitu žmogumi, aplinka.
Daugiau apie seminarą:
Darbinėje aplinkoje žmonės praleidžia daug laiko drauge. Tai, kaip jie jaučiasi, kokia jų psichoemocinė būsena, nulemia ne tik bendrus rezultatus, bet ir tarpusavio santykius, motyvaciją, įsitraukimą į įvairias veiklas. Kartais emocinį balansą būti kartu atrasti nelengva, stokojame įrankių, metodų, o galbūt tiesiog nebėra noro, nes kasdienybė ir nuovargis darbe „ima viršų“. Patyriminis seminaras “Gerų emocijų dirbtuvės” parengtas remiantis, dailės ir judesio terapijų bei neuroedukacijos metodais.
Dailės terapijos metodai jau keletą dešimtmečių naudojami kaip paveiki savęs pažinimo, emocijų valdymo, saviugdos, relaksacijos priemonė. Jos metu svarbu kūrybinis procesas, o ne rezultatas, ir refleksija. Dailės terapijos metodai gali būti būdas mokytis pažinti vieniems kitų emocijas, jas tyrinėti, kalbėtis ir labiau vieni kitus išgirsti. Piešiniai gali tapti iškalbingu sufleriu, kur link pakreipti žmogaus emocinį būvį, kaip išsikrauti, galbūt ieškoti pagalbos. Tuo pačiu įsitraukiant į dailės terapijos procesą, galima padaryti daug atradimų apie save, savo santykį su kitais asmenimis, kaip grupe ar su kiekvienu kaip individualia asmenybe.
Neuromokslo tyrimai ir pažanga atveria daug galimybių suprasti mūsų vidinius procesus – kaip veikia mūsų emocijos, kodėl jos neatsiejamos nuo mūsų kūno, kur ir kodėl užstringame ir kaip galime keistis. Neuroedukacija, kaip viena iš neuromokslo sričių, pasitelkiant dailės terapiją, meditaciją, kalbinius kodus, tyrinėja ir padeda surasti metodus vidiniams pokyčiams. Tie pokyčiai ne tik keičia mūsų savijautą į geresnę, bet ir reikšmingai keičia mūsų santykį su kitais, su visu aplinkiniu pasauliu.
Mūsų emocijų pažinimo kelias negali būti atsietas nuo mūsų kūno. Todėl į patyriminius mokymus įtraukiame judesio terapijos elementus remiantis šokio-judesio terapijos JOIMOVE metodika. Judesio edukacijos metu siekiama pažinti savo kūną ir jį išgirsti, tyrinėti pojūčius ir savo santykius su pačiu savimi, kitu žmogumi, aplinka.
Seminaro lektorės:
Joana Cironkaitė – „Visapusiško vaikų ir jaunimo lavinimo centro“ įkūrėja, ankstyvojo ugdymo programų autorė ir lektorė, sertifikuota neuroedukatorė, kvalifikuota dailės terapijos praktikė, baigusi specialiąją programą Lietuvoje „Dailės terapijos metodų taikymo galimybės“ bei Rusijos švietimo akademijoje įgijusi kvalifikaciją „Meno terapijos metodai psichologinio konsultavimo, socialinio-pedagoginio darbo ir sveikatos priežiūros srityse“, įvairių užsiėmimų vaikams, suaugusiems, neįgaliesiems lektorė, JOYMOVE metodo licencijuota praktikė, WoW University verslo ir lyderystėskursų absolventė, 4 vaikų mama.

Laura Kuprytė – sertifikuota neuroedukatorė, kvalifikuota dailės terapijos praktikė, baigusi specialiąją programą Lietuvoje „Dailės terapijos metodų taikymo galimybės“ bei Rusijos švietimo akademijoje įgijusi kvalifikaciją „Meno terapijos metodai psichologinio konsultavimo, socialinio-pedagoginio darbo ir sveikatos priežiūros srityse“, komunikacijos ir rinkodaros specialistė, Google iniciatyvos „I am Remarkable“ fasilitatorė, įvairių užsiėmimų vaikams, suaugusiems, neįgaliesiems lektorė, trynukų mama.

Programos reikalavimai

Patyriminis seminaras skirtas visiems įvairaus profilio specialistams dirbantiems tiek asmeniškai, tiek su vaikų ar suaugusiųjų grupėmis ir saviugda bei gera savijauta besidomintiems asmenims.
Daugiau apie programą

Programos teikėjas

VšĮ Vaikų ir jaunimo visapusiško lavinimo centras

Programos teikėjo savivaldybė

Kauno r. sav.

Programos teikėjo adresas

Kauno r. sav., Babtai, Šilo g. 9

Programos panašiais pavadinimais

Renginiai

Nėra duomenų