Contact Us Pastebėjote neatitikimą Share Forumas Įeiti Žinynas

Naujienos

Tramplinas į sėkmę: prasideda didžiausia „VGTU Karjeros dienų“ kontaktų mugė

Tema ir potemė: Aktualijos

„Kontaktai. Patirtys. Idėjos" – tokiu šūkiu Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) pasitiko 2017-uosius metus ir jau šiandien visus studentus kviečia į didžiausią universiteto istorijoje įmonių kontaktų mugę. Tai – viena iš dviejų mėnesių trukmės renginių ciklo dalių, skirtų jaunimo karjeros skatinimui ir galimybių plėtimui.

„VGTU Karjeros dienos 2017" įmonių kontaktų mugė yra didžiausia ne tik VGTU, bet ir Vilniaus mieste. Studentai turi išskirtinę progą užmegzti kontaktus, kurie virs praktikos, darbo pasiūlymais, projektais. Partnerystę su verslo partneriais VGTU vysto ištisus metus, tad tai puiki proga pasidžiaugti darbo rezultatais bei pasinaudoti neeilinėmis galimybėmis", – sako VGTU Integracijos ir karjeros direkcijos direktorė Ugnė Narkevičiūtė.

Iki pat ketvirtadienio vakaro gausybėje stendų save pristatys ir jaunų specialistų lauks geriausios lietuviško ir užsienio kapitalo įmonės, kurios supažindins su savo veikla, darbo specifika, pateiks darbo bei praktikos pasiūlymų. Tarp jų tokie žinomi vardai kaip  šio renginio mecenatas – didelio tikslumo biometrinių identifikacinių technologijų teikėja UAB „Neurotechnology", rinkoje lyderiaujanti finansinių paslaugų ir informacinių technologijų kompanija „Western Union", viena iš pirmaujančių transporto ir logistikos kompanijų Europoje UAB „Girteka", didžiausios Baltijos šalyse finansų grupės bankas „Swedbank", JAV programinės įrangos kūrėja „Exadel", didžiausia Lietuvoje kompiuterinių žaidimus kurianti įmonė UAB „Nordcurrent" ir daugelis kitų.

Dalyvaujančiųjų sąraše gausu ir įmonių, kurioms vadovauja VGTU absolventai: viena didžiausių inžinerinių konsultacijų ir projektavimo bendrovių Lietuvoje UAB „COWI Lietuva", statybų įmonė UAB „Naresta", greitų ir ekonomiškų konstrukcinių sprendimų įmonė „Concretus designers" ir t.t.

Nereikia svarstyti, ar verta dalyvauti, nes tai tik viena vienintelė diena metuose, kai studentams suteikiama galimybė susitikti beveik  su 100 geriausių įmonių vienoje vietoje.

Jaunuoliai čia taip pat kviečiami dalyvauti „Greituosiuose susitikimuose su įmone", kurių metu turės progą pristatyti savo idėją, save ir gauti karjeros ar praktikos pasiūlymų.

Šis renginys išskirtinis ne tik savo dydžiu ir apimtimi, bet ir modernia savo vieta – jis organizuojamas naujame VGTU pastate – Centriniuose rūmuose, kurių architektūra įvertinta ne vienu apdovanojimu ir atspindi VGTU atvirumą, modernumą ir proveržį verslo bei universiteto bendradarbiavime.

Kviečiame užmegzti vertingus kontaktus, dalintis, kaupti patirtį, generuoti naujas idėjas ir galbūt žengti svarbų žingsnį sėkmingos karjeros link!

 

###

 Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) – inovatyvi aukštoji mokykla, ugdanti kūrybiškus ir kvalifikuotus specialistus. Naujausiuose „QS University Rankings: Emerging Europe and Central Asia" reitinguose VGTU užima 45 vietą ir yra Lietuvos techninių universitetų lyderis. VGTU užtikrina šiuolaikines, į darbo rinką orientuotas studijas ir atlieka daugybę įvairių mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros darbų – jie vykdomi 14 institutų, 3 mokslo centruose, 33 laboratorijose. Universitete veikia moderniausias Rytų Europoje Civilinės inžinerijos mokslo centras ir didžiausia Lietuvoje Mobiliųjų aplikacijų laboratorija. Turėdamas daugiau kaip 400 partnerių tarp užsienio aukštųjų mokyklų, VGTU suteikia plačias tarptautinių studijų bei praktikų galimybes.

Daugiau informacijos
 
Eglė Kirliauskaitė
Viešosios komunikacijos direkcija
Vilniaus Gedimino technikos universitetas
el. paštas egle.kirliauskaite@vgtu.lt
tel. (8 5) 2 51 23 96
mob. +370 670 18680