Contact Us Pastebėjote neatitikimą Share Forumas Įeiti Žinynas

Naujienos

SUPAŽINDINS SU GEIDŽIAMIAUSIOMIS PROFESIJOMIS

Tema ir potemė: Aktualijos

​Vienas didžiausių Lietuvoje Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras (VTVPMC) lapkričio 20–24 dienomis kvies bendrojo ugdymo mokyklų mokinius ir kitus besidominčius profesinio mokymo galimybėmis susipažinti su paklausiausiomis specialybėmis. Tai antrus metus vykstančios iniciatyvos „Europos profesinių gebėjimų savaitė“ dalis. 

Europos profesinių gebėjimų savaitės metu visoje Europoje bus organizuojami įvairūs renginiai siekiant atkreipti dėmesį į teigiamus profesinio mokymo sektoriaus aspektus ir pristatyti konkrečius ir pavyzdinius kokybiškos profesinės veiklos pavyzdžius.

Praėjusiais metais VTVPMC pirmą kartą tapo Europos profesinių gebėjimų savaitės dalyviu, o mokymo įstaigos organizuoti renginiai, kūrybinės dirbtuvės bei susitikimai su sėkmės istorijų herojais sulaukė susidomėjimo. Šiemet mokymo centras skirtinguose mokyklos padaliniuose yra parengęs iniciatyvų, kurios suintriguos būsimus IT, inžinerijos, transporto, verslo ir finansų profesionalus.

Technologijos – ir pirmokui, ir abiturientui

Mokymo centre įsikūrusiuose Inžinerinės pramonės ir Energetikos sektoriniuose praktinio mokymo centruose jau trejetą metų bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai nemokamai supažindinami su technologijomis, vedamos kūrybinės dirbtuvės, o gamtos pažinimo, fizikos, informatikos ir technologijų mokytojai, naudodamiesi praktinio mokymo bazių infrastruktūra, gali čia vesti netradicines pamokas savo mokiniams. Europos profesinių gebėjimų savaitės metu dalykų mokytojai ir klasių auklėtojai raginami paįvairinti mokymo procesą.

Apie profesijas – įmonių specialistų lūpomis

Transporto ir verslo skyrius – vienas iš VTVPMC padalinių – aktyviai palaiko ryšį su darbdaviais. Ne vienas iš jų prisijungs prie profesinių gebėjimų savaitės iniciatyvos ir pasitiks besidominčius karjera įvairiuose mokymuose ir seminaruose. Organizuojami susitikimai su įmonių atstovais, kurie jaunimui pažers patarimų nuo to, kaip tinkamai parengti gyvenimo aprašymą, iki lengvųjų automobilių kėbulų dažymo naujovių. 

Visi renginiai nemokami. Lankytojų lauks protmūšiai, parodos, susitikimai su sėkmingai karjerą pradėjusiais absolventais bei bendradarbiaujančių įmonių veiklos pristatymai. Renginių programą rasite centro svetainėje adresu http://vtvpmc.lt/…/1283-atvers-duris-susipazinti-su-geidzia….

VTVPMC inf.