Contact Us Pastebėjote neatitikimą Share Forumas Įeiti Žinynas

Naujienos

Misija – IT karjera: specialistai atskleis, nuo ko pradėti

Tema ir potemė: Aktualijos

Misija_IT_karjera_svetainei.jpgInformacinių technologijų industrija Lietuvoje sparčiai plečiasi. Programuotojų, testuotojų ir kitų krypčių IT specialistų trūkumas šalyje jaučiamas jau ilgą laiką, o įvairios edukacinės iniciatyvos siekia skatinti jaunimą bei suaugusiuosius, norinčius persikvalifikuoti, nepabūgti įsitraukti į dinamišką IT darbo rinką. Tačiau ar panorusiems išmėginti save IT srityje pakanka žinių, kaip sėkmingai pradėti karjerą? IT profesionalai apie tai plačiau diskutuos „Misija – IT karjera“ ciklo renginiuose, kuriuos organizuoja Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras.

 

Misija – IT karjera: pasirengimas startui

 

Prieš keturis metus Vilniuje biuro duris atvėrė Izraelio technologijų startuolis „Wix.com“ – įmonė, sukūrusi vieną populiariausių internetinių svetainių kūrimo platformų „Wix.com“. Lapkričio 22 d., trečiadienį, 13 val. Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centre (Kalvarijų g. 159, Vilnius) vyksiančiame susitikime besidomintys IT karjeros galimybėmis sulauks „Wix.com“ padalinio atstovų Lietuvoje patarimų.

Įmonės darbo kultūrą ir filosofiją pristatys bei specialistų komandos formavimo principus aptars personalo specialistė Vija Augucevičiūtė. Tai bus puiki proga gyvai išgirsti ir kelti klausimus, kokių profesionalų šiuo metu pasigendama IT sektoriuje, kaip vyksta atrankos procesas, kokie lūkesčiai keliami kandidatams bei kaip organizuojamas jau įdarbintų specialistų profesinis augimas.

Kaip vyksta darbas realių projektų vykdymo metu, kaip bendradarbiauja skirtingų sričių specialistai, kokios technologijos taikomos ir kitus veiklos praktinius aspektus apibūdins „Wix.com“ programuotoja Lina Krutulytė–Kriščiūnė. Moteris tapti programuotoja nusprendė, jau turėdama kitų sričių bakalauro bei magistro diplomus bei įsitvirtinusi darbo rinkoje. Savo apsisprendimą ji įgyvendino prieš dvejus metus, pasirinkusi vienerių metų trukmės Java programuotojo studijas mokymo centre įsikūrusioje „Akademija.IT“.

 

Misija – IT karjera: Povilo Baranovo istorija

 

Lapkričio 23 d., ketvirtadienio vakarą, 18 val. (Kalvarijų g. 159, Vilnius) vyks susitikimas su žiniatinklio programuotoju Povilu Baranovu, savo profesinę veiklą pradėjusiu palyginti visai neseniai – vaikinas šių metų vasarą įgijo jaunesniojo programuotojo profesinę kvalifikaciją. Renginio metu jis ne tik įkvėps nebijoti profesinių ieškojimų, bet ir parodys realių darbo pavyzdžių.

„Pažįstami, išgirdę mano istoriją, dažnai kraipo galvą, nes profesiniai kūlversčiai, kuriuos atlikau gana stebina. Turiu molekulinės biologijos bakalauro laipsnį, tačiau taip ir neįsivaizdavau savęs laboratorijoje. Kurį laiką buvau laisvai samdomas darbuotojas: fotografavau, kūriau dizainą leidiniams, maketavau. Tačiau tuo mano ieškojimai nesibaigė: mokiausi Java  programavimo, o kiek vėliau supratau, jog labiausia mane domina išorinis programavimas (Front end), “ – trumpai savo kelią apibūdina Povilas.

Registracija yra vykdoma iki lapkričio 22 d. 10 val.: https://goo.gl/forms/2M3vqjaKvuN6PvFH3

 

Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro inf.