Contact Us Pastebėjote neatitikimą Share Forumas Įeiti Žinynas

Naujienos

Jaunimui apie transportą ir logistiką – iš profesionalų lūpų

Tema ir potemė: Aktualijos

Lapkričio 22–oji – „Transporto ir logistikos diena" – skelbia Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras, kviečiantis šia sritimi besidominčius bendrojo ugdymo mokyklų mokinius ir jų mokytojus bei kitus suinteresuotus asmenis dalyvauti atviruose seminaruose bei praktiniuose užsiėmimuose. Pastaruosius ves transporto ir logistikos verslo įmonių specialistai, profesijos mokytojai.

Besidominčių transporto ir logistikos sritimi lauks trys susitikimai. Visi jie vyks mokymo centro Transporto ir verslo skyriuje (Parko g. 67, Vilnius). Pirmasis jų – jau nuo 10 val. ryto organizuojamas seminaras „Krovinių gabenimo sistemos plėtra ir ypatumai". Apie pastaruosius kalbės Smulkių ir vidutinių vežėjų asociacijos vadovas Sigitas Žilius.

Nuo 10.45 val. – susitikimas su įmonės „Trans.eu Baltic" direktoriumi Viktoru Adomaičiu. Seminaro tema „Trans.eu sistema – platforma, jungianti ekspeditoriais su vežėjais ir gamintojais". Ši sistema – tai krovinių birža, teikianti modernias darbo priemones, kurios yra naudingos transporto bendruomenei. Platforma yra taikoma daugiau nei dvidešimtyje Europos šalių.

Paskutinioji „Transporto ir logistikos dienos" dalis – 11.30 val. vyksianti viktorina „Kroviniai keliauja po pasaulį". Čia dalyviai, bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai, galės praktiškai pademonstruoti turimas žinias ir varžytis komandose.

Ketinantys dalyvauti susitikimuose ir viktorinoje yra kviečiami registruotis tel. (8 5) 267 4629, 8 640 19535 arba el. paštu: tvs@vtvpmc.lt. Visi renginiai yra nemokami.

Minėti renginiai – tai lapkričio 20–24 dienomis Europos ir Lietuvos švietimo įstaigose jau antrąjį kartą vykdomos iniciatyvos „Europos profesinių gebėjimų savaitė" dalis. Iniciatyvos metu jaunimui pristatoma įvairi profesinė veikla – organizuojamos kūrybinės dirbtuvės, praktinis technologijų išbandymas, susitikimai su sėkmės istorijų herojais bei geidžiamiausių profesijų atstovais. Daugiau informacijos apie organizuojamus renginius galima rasti Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centre internetinėje svetainėje adresu www.vtvpmc.lt bei socialinio tinklo „Facebook" paskyroje.

VTVPMC inf.