Contact Us Pastebėjote neatitikimą Share Forumas Įeiti Žinynas

Naujienos

„Verslumo dienoje“ – neeilinės finansinio raštingumo pamokos

Tema ir potemė: Aktualijos

​Lapkričio 21–ąją Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro Transporto ir verslo skyrius skelbia „Verslumo diena“, kurios metu organizuojami susitikimai su banko „Citadele“ ir draudimo bendrovės „Ergo“ atstovais.

Noro dirbti nepakaks. Kaip save tinkamai pristatyti?


Pirmasis įspūdis, kuriuo galime į save atkreipto dėmesį, sudaromas gyvenimo aprašymu, siunčiamu darbdaviui. Ar kandidatas bus pakviestas pokalbiui, priklauso nuo daugelio aspektų, todėl svarbu tinkamai į juos atkreipti dėmesį rengiant savo CV. Gerai, jei yra patirtis, kuria galima pasipuikuoti. Tačiau ką daryti ką tik studijas baigusiam jaunuoliui, ar tam, kuris dar tik svajoja apie startą finansų sektoriuje?

Apie tai plačiau papasakos banko „Citadelė“ atstovai seminare „Būsimo banko darbo darbuotojo gyvenimo aprašymas“. Susitikimas su jais vyks lapkričio 21 d., antradienį, 10 val. mokymo centro Transporto ir verslo skyriuje (Parko g. 67, Vilnius).


Finansinio raštingumo ABC: draudimas, investavimas, rinkos tyrimai


Po jau minėto susitikimo, nuo 11 val., draudimo kompanijos „Ergo“ grupės Baltijos šalims vadovė Olga Ivanovienė skaitys pranešimą „Draudimas, investavimas, rinkos tyrimai“, paliesdama ypač aktualią tematiką kiekvienam iš gyventojų, finansinio sektoriaus studentui ar pradedančiam verslininkui.

O. Ivanovienė šiuo metu taip pat dėsto ir dalijasi patirtimi su Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro finansinių paslaugų specialybės mokiniais, iš kurių geriausieji turi galimybę atlikti praktiką „Ergo“ įmonės padaliniuose.

Minėti renginiai – tai lapkričio 20–24 dienomis Europos ir Lietuvos švietimo įstaigose jau antrąjį kartą vykdomos iniciatyvos „Europos profesinių gebėjimų savaitė“ dalis. Iniciatyvos metu jaunimui pristatoma įvairi profesinė veikla – organizuojamos kūrybinės dirbtuvės, praktinis technologijų išbandymas, susitikimai su sėkmės istorijų herojais bei geidžiamiausių profesijų atstovais. Daugiau informacijos apie organizuojamus renginius galima rasti Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centre internetinėje svetainėje adresu www.vtvpmc.lt bei socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.

Visą mokymo centre vyksiančių renginių kalendorių rasite centro internetinėje svetainėje adresu http://vtvpmc.lt/index.php/lt/naujienos/1283-atvers-duris-susipazinti-su-geidziamiausiomis-profesijomis


Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro informacija