Contact Us Pastebėjote neatitikimą Share Forumas Įeiti Žinynas

Skip Navigation LinksNoriu mokytisŠvietimo sritis: Architektūra ir statyba (2)
Švietimo posritis: Statyba ir statybos inžinerija (2)
Programa:

Pastatų šiltintojo mokymo programa

Suteikiama kvalifikacija: Pastatų šiltintojas
Būtinas minimalus išsilavinimas: Pagrindinis išsilavinimas
Programos aprašymo santrauka:
Būsimieji pastatų šiltintojai teoriniuose užsiėmimuose mokomi pastatų konstrukcijos ir bendrosios statybos technologijos, medžio apdirbimo, apdailos darbų, šilumos praradimo, išsaugojimo teorijos ir skaičiavimo metodikos pagrindų, žaliavų savybių ir panaudojimo, braižybos ir brėžinių skaitymo, mūryti, dažyti, tinkuoti ir kloti plyteles panaudojant oro tarpus, sandarinimo ir izoliacines medžiagas, izoliuoti pastatų pamatus ir rūsius, įrengti pastoges, palėpes, stoglangius, klijuoti izoliacines dangas ir tarpines, įvertinti darbų kokybę ir darbų atlikimo tvarkos, ir kt.
Praktinis mokymas vyksta mokyklų (centrų) dirbtuvėse, medžio apdirbimo, pastatų statybos ir remonto bei pastatų apšiltinimo darbus vykdančiose įmonėse. Praktinio mokymo trukmė - 48 savaitės. Jo metu įtvirtinami ir tobulinami pastatų šiltinimo, statybos darbų ir kt. gebėjimai.
Pastatų šiltintojo mokymo programa skirta asmenims, turintiems pagrindinį išsilavinimą.
Institucijos pavadinimas:
Kauno statybos ir paslaugų mokymo centras
Programos valstybinis kodas: 330073204
Priimamų asmenų skaičius: 25
Forma ir trukmė: Grupinio mokymosi - 3 (metais)
Programa:

Pastatų šiltintojo mokymo programa

Suteikiama kvalifikacija: Pastatų šiltintojas
Būtinas minimalus išsilavinimas: Vidurinis išsilavinimas
Programos aprašymo santrauka:
Būsimieji pastatų šiltintojai užsiėmimuose mokomi ekonomikos ir verslo pagrindų, darbuotojų saugos ir sveikatos, statybinių medžiagų, statybinės braižybos, mūrijimo ir betonavimo, pastatų šiltinimo, tinkavimo, dažymo, plytelių klojimo darbų, pastatų išorės elementų tvirtinimo, apdailos plokščių ir tiesinių elementų montavimo, bendrųjų statybos darbų technologijų, pastatų šilumosaugos, estetikos, civilinės saugos, valstybinės kalbos kultūros ir specialybės kalbos.
Praktinis mokymas vyksta mokyklos (centro) dirbtuvėse, pastatų statybos ir remonto bei pastatų šiltinimo darbus vykdančiose įmonėse.
Praktinio mokymo trukmė - 23 savaitės. Jo metu įtvirtinami ir tobulinami pastatų šiltinimo, statybos darbų ir kt. gebėjimai.
Institucijos pavadinimas:
Kauno statybos ir paslaugų mokymo centras
Programos valstybinis kodas: 440073217
Priimamų asmenų skaičius: 50
Forma ir trukmė: Grupinio mokymosi - 1 (metais)