Contact Us Pastebėjote neatitikimą Share Forumas Įeiti Žinynas

Įtraukti palyginimui

Sportuok, judėk, tobulėk, kurk ir būsi sveikas.

Programos kodas

130800004

Pavadinimas anglų kalba

Nėra duomenų

Programos tipas pagal amžių

Neformaliojo vaikų švietimo programos

Vaikų švietimo ugdymo sritis

Nėra duomenų

Vaikų švietimo ugdymo kryptis

Gamta, ekologija

Vaikų švietimo ugdymo pakraipa

Gamta, ekologija

Programos įregistravimo data

2017-05-12

Programos išregistravimo data

2019-09-09

Programos išregistravimo priežastis

Programos teikėjo prašymu

Programos teikėjas

UAB "Malorija"

Programos teikėjo adresas

Mažeikių r. sav. Viekšnių m. Dariaus ir Girėno g. 2

Programos teikėjo savivaldybė

Mažeikių r. sav.

Programos panašiais pavadinimais

Renginiai

Nėra duomenų

Programos reikalavimai

Dalyviai nuo 7 iki 18 metų.

Programos aprašymas

Programos tikslas – ugdyti vaikų socialines ir emocines kompetencijas sveikos gyvensenos srityje, derinant formalias paskaitas ir neformalius užsiėmimus, skirtus formuoti sveiką gyvenseną, vertybes, sąžiningumą, garbę, skatinti valios, ryžto, užsispyrimo ir savikontrolės ugdymą.
Uždaviniai:
1. Organizuoti įvairių sporto šakų užsiėmimus (ne mažiau nei 13 skirtingų) stovyklos metu.Patirtis rodo, jog lengviausias kelias formuoti sveiką gyvenseną, yra užsiimant įvairiomis sporto šakomis. Sportu skatinsime fizinį aktyvumą, drausmę, komandinį darbą.
2. Pažinti save socialinėje, neformalioje aplinkoje. Asmeniniai, grupiniai prisistatymai, renginiai ir varžybos per 10 dienų vaikams padės atsiskleisti save, atrasti naujų patirčių.
3. Puoselėti ir saugoti gamtą, pažinti gimtąjį kraštą. Stovyklos metu vaikaiišbandys turistavimo ypatumus, lavins fizinę ištvermę žygių metu, mokysis saugiai ir tvarkingai elgtis gamtoje. Stovyklos lokalizacija (Ventos regioninis parkas) sudaro galimybę visapusiškai pažinti kraštą keliaujant: įvairių žygių maršrutai, aplankant saugomus gamtos ir kultūros objektus, muziejus,amatininkus (keramikus, kalvius, žolininkes). Stovyklos metu vaikai trumpam apsigyvens skautų saloje, kur bus ugdoma pagarba gamtai ir aplinkai, mokoma išgyvenimo, skautų paslapčių, maisto rinkimo gamtoje.
4. Skatinti žinojimą ir supratimą, koks svarbus yra veiklos ir poilsio derinimas, asmens ir aplinkos švaros įtaka žmogaus sveikatai ir gyvenimo kokybei. Stovykloje įrengta pirtis ir kubilas. Vaikai su patyrusiu pirtininku lankysis pirties užsiėmimuose, grūdinsis, susipažins su tradicinėmis pirties paslaptimis.
5. Vaikų fantazijos lavinimas, kūrybiškumo skatinimas. Menų terapija (keramika, tapyba, karpymas, gamtos menas) skatinsime vaikų atsipalaidavimą, įtampos mažinimą, kūrybiškumą ir išskirtinumą.
6. Ugdyti sveikos gyvensenos nuostatas, formuojant sveikos mitybos įgūdžius ir įpročius. Sveika gyvensena – sveikas maistas. Į stovyklą maistas, daržovės tiekiamos iš ekologinių vietinių ūkininkų, kad vaikai suprastų, koks svarbus yra sveikas maistas. Vaikams bus suteikta galimybė prisiliesti prie sveiko maisto ruošos. Lauke įrengta lauko virtuvė, su židiniu ir senoviniu puodu, kur vakarais grupelės vaikų su vadovais verda ekologišką daržovių troškinį ir vaišina visą stovyklą.